درباره ما

توزین صنعت آفاق، تولید کننده و ارائه دهنده مرغوب ترین و به روز ترین انواع ترازوی آشپزخانه و وزن کشی دیجیتال به بنکداران و عمده فروشان به صورت B2B می باشد.

درباره ما

شرکت توزین صنعت آفاق در سال 1392، پس از ممنوعیت واردات کالاهای لوکس به کشور، با چشم انداز تولید ثروت و ایجاد چرخه داخلی و اشتغال زایی، پایه گذاری شد.
و در سال 1396 ، رسما فعالیت خود را از واردات محصولات نهایی تغییر داد. و بر واردات دانش فنی و تکنولوژی و مطالعات مربوط به این حوزه متمرکز شد.

66666

مدیر عامل شرکت توزین صنعت آفاق

با توجه به پیشرفتی که در یک دهه اخیر، در جهت بومی سازی 10 مدل ترازو مکانیکی و دیجیتال خانگی داشتیم، امید است تا سال 1405، بتوانیم سهم 40 درصدی بازار را از آن خود کرده و کشور را از واردات این محصول بی نیاز کنیم. 

حمید محاسن پور
مدیرعامل
signature free img
pattern v

ما کی هستیم؟

"من به تنهایی نمی‌توانم جهان را تغییر دهم، اما می‌توانم یک سنگ را در آب بیندازم تا بتواند امواج زیادی را ایجاد کند."

توزین صنعت آفاق رقیب جدی محصولات خارجی در حوزه تولید ترازوهای خانگی دیجیتال می باشد.

در حدود سال های 1392 بود که به فکر راه اندازی خط تولید و بومی سازی ترازوهای خانگی دیجیتال اعم از ترازوی وزن کشی و آشپزخانه افتادیم. زیرا واردات کالاهای لوکس به کشور برای حمایت از تولیدات داخلی در این سال ها ممنوع اعلام شد. ترازوهای دیجیتال و مکانیکی خانگی نیز شامل این ممنوعیت گردید. 

در سال 1396 و به همت دست اندر کاران توزین صنعت آفاق، سعی کردیم تا به جای واردات محصول نهایی، دانش فنی و تکنولوژی ساخت ترازوهای خانگی را وارد کنیم.

هم اکنون (سال 1401) به همت همکارانی که در شرکت توزین صنعت آفاق، مشغول به فعالیت هستند، توانستیم، 10 مدل ترازو را تولید و راهی بازار کنیم.
امید است بتوانیم در 5 سال آتی، سهم 40 درصدی بازار را از آن خود کنیم. بدین ترتیب خواهیم توانست کشورمان را از واردات ترازو بی نیاز کرده و با اشتغال زایی برای مردم، نقش موثری در پیشرفت کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.  

مزیت رقابتی اول

روند سربع و آسان سفارش گیری تا تولید و تحویل کالا به مشتری

مزیت رقابتی دوم

سرمایه گذاری مطمئن و عدم مشکلات و حواله های ارزی و مسائل گمرکات

مزیت رقابتی سوم

تنوع و سفارشی سازی با حداقل تعداد سفارش

مزیت رقابتی چهارم

کاهش هزینه های لجستیک و حمل و نقل به دلیل عدم بعد مسافت

مجوزهای دریافتی

مجوز شماره 1

گواهی نامه ثبت ترازوی 4252

مجوز شماره 2

گواهی نامه ثبت ترازوی 4052

مجوز شماره 3

گواهی نامه ثبت ترازوی 5055

مجوز شماره 4

گواهی نامه ثبت ترازوی 4051